top of page
siya-minirite_edited.jpg

SİYA

BrainHearing™ teknolojisi ile beyninize kolaylık sağlayın

İşitme kaybının tedavi edilmesinin insan hayatına pek çok olumlu etkisi vardır. Örneğin; insanları daha iyi dinleyebilir, daha iyi anlayabilir ve hatta ruhsal anlamda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Oticon Siya işitme cihazları, beyninizin sesleri daha rahat yakalamasına imkan veren BrainHearing™ teknolojisi ile donatılmıştır.*

Oticon Siya ile günün keyfini çıkar

Oticon Siya işitme cihazları, anı yakalamanız için tüm konuşma ipuçlarını tespit edip yükselterek iyi duymanıza yardımcı olur. Çevresel sesleri, önceki nesil işitme cihazlarından 50 kat daha hızlı işleyebilen güçlü bir çiple donatılmıştır. Bu da konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlayan mükemmel bir ses kalitesi sunar.

Üstün ses kalitesi

Oticon Siya, yüksek çözünürlüklü ses özelliğine sahiptir; böylece zengin, doğal ayrıntıları yakalayabilir ve konuşmaları birbirinden rahatlıkla ayırt edebilirsiniz. Multiband Adaptive Directionality LX özelliği, çok gürültülü ortamlarda bile, çevresel sesleri kısarak konuşma seslerini ön plana çıkartmaktadır. Böylece sohbetlere daha rahat katılım sağlayabilirsiniz. Çok güçlü işlemcisi sayesinde restoran gibi kalabalık ortamlarda konuşmaları rahatlıkla takip etmenizi sağlar. Konuşma, gürültü olmazsa çok daha kolay anlaşılır. Bu nedenle Oticon Siya, gürültüyü etkili ve hızlı bir şekilde azaltan Noise Reduction LX özelliği içerir. O kadar hızlıdır ki, kelimeler arasındaki gürültüyü bile azaltabilir.

Kablosuz Teknoloji

Oticon Siya, size gelişmiş kablosuz bağlantı imkanı sağlayan, 2.4 GHz Bluetooth® düşük enerji teknolojisini sunar: yüksek kaliteli ses yayını, stereo müzik ve düşük batarya tüketimi. Oticon Siya ile birçok cihaza kolaylıkla bağlanabilirsiniz:

  • Evinizde: Televizyon, sabit telefon, müzik çalar, tablet, bilgisayar veya radyonuzun sesini doğrudan işitme cihazına aktarın.

  • Yolda: Cep telefonunuzla eşleştirin; işitme cihazınızı, kullanımı kolay Oticon ON uygulamasıyla kontrol edebileceğiniz kablosuz kulaklığa dönüştürün.

  • Sesi ayarlamak, programı değiştirmek veya istediğiniz zaman işitme cihazınızı hemen kapatmak için uzaktan kumanda veya Oticon ON uygulamasını kullanın.

  • Oticon ON uygulaması, HearingFitness™ teknolojisi ile uyumlu çalışır. Bu özellik, işitme cihazı kullanımınızı değerlendirir ve işitme yetinizi iyileştirecek tavsiyeler sunar. 

Son derece hızlı ve hassas teknolojisi ile kullanıcılara, zorlu dinleme ortamlarında bile 360º ses tarama özelliği ile daha net bilgi sağlar. Bu açık ses deneyimi, kullanıcıya birden fazla konuşmacının sesini tanıma imkanı sağlayarak hangisine odaklanacağına karar vermesini sağlar.

Devrim niteliğinde bir özellik, Multiband Adaptive Directionality LX teknolojisi ile gürültüde üstün ayırt etme becerisi sunar.

Velox Platformu 50 kat daha hızlı ses işlemleme özelliği ve sektörde öncü 48 frekans kanal sayısı ile bu mini çip başlı başına bir teknoloji harikasıdır.

BrainHearing, gürültülü ortamlarda beyne destek olan teknolojileri barındırır.

Geleneksel teknolojiyi aşan performans – Oticon Siya, gürültülü ortamlarda konuşmayı anlama özelliğini destekler ve Multiband Adaptive Directionality LX sayesinde birden fazla konuşmacıyı anlama yönünden eşsiz bir ekonomik çözümdür.

TwinLink™ kablosuz teknoloji, 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği ile yüksek ses kalitesi ve çok düşük elektrik tüketimi sayesinde mümkün olan en iyi işitsel performansı sunar.

Dünyanın ilk internet bağlantılı işitme cihazı, IFTTT ağı üzerinden internete doğrudan bağlanarak, kullanıcılara günlük hayatı kolaylaştıran çeşitli “akıllı ev” cihazlarına bağlanabilme olanağı tanır.

SİYA: Ürünlerimiz
bottom of page