top of page
image3.jpeg

OPN S

Devrim yaratacak Oticon Opn™ gürültülü ortamlarda işitme kaybı olan insanları desteklemenin geleneksel yöntemlerini bırakıyor. Oticon Opn S ile açık ses deneyimini ve BrainHearing™'in eşsiz faydalarını fizik kanunlarını yıkarak bir üst seviyeye taşıyoruz!

Fizik kanunlarına göre konuşan kişiye çok yakın bir mikrofon, feedback oluşturur. Bu feedback riski nedeniyle, işitme cihazı kullanıcıları, çoğunlukla açık kanal uygulaması yapılan cihazlar ile istenilen kazancı elde edememektedir (1). Tamamen yeni Velox S™ platformu ile çalışan OpenSound Optimizer™, feedback oluşmadan önce tespit edip önleyebilecek kadar hızlıdır. Bu yeni özellik, açık kanal uygulaması yapılan cihazda, kullanıcınızın ses dünyasını ilave 6dB’e kadar - feedback riski olmadan - büyütebilmenizi sağlar (2). Bu, yepyeni bir işitme cihazı kullanım özgürlüğüne ek olarak, netlik ve ses kalitesinden ödün vermeden konuşmaların anlaşılmasının daha da iyileştirilebilmesi anlamına gelmektedir. Çığır açan OpenSound Navigator™ özelliğinin daha güncel bir versiyonu ile Oticon Opn S kullanıcıların kendilerine has ihtiyaçlarını karşılamak adına daha fazla olanak sağlamaktadır. Oticon Genie 2'deki yeni “Çok Yüksek Ayar” seçenekleri, her gün karşılaşılabilecek durumlarda daha fazla yardımı mümkün kılar. Cihazı kullananların ne zaman ekstra yardıma ihtiyacı olsa, Oticon ON App'de mevcut olan OpenSound Booster'ı etkinleştirmeleri yeterli olacaktır.

Oticon Opn S, konuşmaların daha iyi ayırt edilebilmesi, dinleme eforunun azaltılması ve daha fazla konuşma hatırlama kapasitesi için, Brain Hearing’in faydalarını daha üst seviyelere taşıyor. Yeni geliştirilen Open Sound Optimiser teknolojisinin sağladığı feedback’siz 6 dB ekstra kazanç ile, açık kanal işitme cihazı uygulamasında, normal işitme seviyesinde konuşmaları anlama becerisi sağlanmaktadır (3) Oticon Opn S'in üç farklı fiyat seviyesinde satılan dört ayrı modeli vardır. Bu modeller arasında zarif ve göze batmayan bir tasarımda açık ses deneyimi, üstün bağlanabilirlik ve en son teknoloji lityum iyon şarj edilebilir batarya teknolojisinden oluşan eşsiz bir kombinasyon sunan yeni miniRITE R yer almaktadır.

1 Callaway 2019, Oticon Whitepaper
2 Önerilen kullanım için, en iyi uygulamaya göre
3 Juul Jensen 2018, OticonWhitepaper, Oticon Opn S

Oticon Opn ile yeni bir endüstri standardı oluşturuyoruz - Oticon Opn S ise bunu daha da ileriye götürüyor:

  • Velox S - yeni bir işlemleme gücü seviyesi. Daha hızlı otomatik özellikler, yeni çok hassas dedektörler ve kapasitesi artırılmış bellek Velox S platformunu bugüne kadarki en güçlü Oticon yaparak sesi saniyede ilave 56.000 kere analiz etmemizi mümkün kılıyor.

  • OpenSound Navigator zorlu dinleme ortamlarında bile kullanıcılara 360º ses ortamları hakkında daha doğru bilgiler sağlar. Bu açık ses deneyimi birden fazla konuşmacıya erişim sağlar ve kullanıcının odaklanacağı şeye karar verebilmesini mümkün kılar.

  • Kullanıcılara sunulan yeni OpenSound Booster gücü - en çok ihtiyacı olana, ihtiyaç duyduğu her ortamda, her an daha fazla yardım sunar.

  • OpenSound Optimizer - feedback yönetiminden, feedback’in önlenmesine - Optimum kazanç, açık kanal uygulaması ve feedback’in olmaması ile OpenSound Optimizer kullanıcılarını yeni bir açık ses deneyimi seviyesine taşıyor.

  • OpenSound Optimizer ile OpenSound Navigator ile desteklenen Oticon Opn S konuşmaların anlaşılmasını bir üst seviyeye taşıyor ve normal işitme ile olan farkı kapatıyor.

  • Çok geniş yelpazede kablosuz bağlantı olanakları - ConnectClip ile tüm modern akıllı telefonlardan el kullanmadan yayın.

  • Yeni miniRITE R - Zarif ve göze batmayan bir tasarımda açık ses deneyimi, üstün bağlanabilirlik ve en son teknoloji lityum iyon şarj edilebilir pil teknolojisinden oluşan eşsiz bir kombinasyon.

  • Oticon ON App - Kullanıcılara Oticon Opn S'in üstün odyolojisine katkıda bulunan farklı özellikler ve fonksiyonlar sağlamak üzere tasarlandı.

OPN S: Ürünlerimiz
image7.jpeg
OPN S: Görüntü
OPN S: Görüntü
bottom of page