top of page
image28.jpeg

SENSEİ (PEDIATRIK)

Çocuklar İçin Geliştirilmiş Mükemmel Bir İşitme Cihazı

Oticon Sensei, pediatrik grup için özel olarak tasarlanmış yeni işitme cihazları ailesidir. En gelişmiş Inium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğinde odyolojik özellikleri sağlam bir tasarımla birleştiriyor. Bu ise bebeklerden ergenlik yaşındaki bireylere kadar tüm çocukların benzersiz ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Sensei modellerinin içinde üç farklı hoparlör seçeneğine sahip rite kulak arkası model ve çorda ince tüp ile uyumlu klasik kulak arkası model bulunur. Sensei hafif dereceden ileri dereceye kadar olan tüm işitme kaybına sahip çocuklar için uygundur. Atanmış bir pediatrik yazılım, en iyi uygulama kılavuzlarına bağlı kalarak Sensei uygulamasını her zamankinden daha sezgisel yapar. Sensei hafif dereceden ileri dereceye kadar olan tüm işitme kaybına sahip çocuklar için uygundur.

Konuşma Koruması "Speech Guard E"

Konuşma koruması iki amplikasyon metodunu birleştirir. Doğrusal olanla doğrusal olmayan tek bir sıkıştırma sistemi içindedir. Bu da tam ve doğal bir ses deneyimi sunmaya yardımcı olur. Konuşma koruması, konuşma sinyalindeki kontrastları daha iyi koruyarak işitme kayıplı çocukların konuşmalarını anlamasını artırmak için ihtiyaç duydukları desteği sunar.

Smartfit Eğitmeni

Endüstride bir ilk olan Smartfit eğitmeni ebeveynlere kulak kalıplarının nasıl yerleştirileceğini gösterirken işe yepyeni bir boyut katıyor. Akıllı Sensei LED'i kulak kalıbı doğru konumda olmadığı zaman bunu belirterek ebeveyn ve ilgililerin kulak kalıbını doğru takmalarına yardımcı olur.

Tüm kablosuz sinyal işleme platformları ile uyum

EASYRECD

Sensei EasyRECD sistemi, işitme cihazını ayarlarken bireysel kulak akustiğini kullanmanın karmaşıklığını giderir. Kişisel işitme cihazı uygulamasının sezgisel ve etkin bir yolu olan EASYRECD doğru bir amplifikasyonu garantiler.

VoicePriority i

VoicePriority i, gelişmiş uyumlu bir FM stratejisidir. VoicePriority i sınıf gürültülü olduğunda ek kazanç sağlayarak FM sinyaline öncelik verir. Gürültü seviyeleri normale döndüğünde VoicePriority i FM ile işitme cihazının mikrofon sinyallerinin dengesini yeniden hızlı bir şekilde oluşturur.

Oticon Sensei, Çocukların yaşam biçimleri göz önüne alınarak geliştirilmiştir.

SENSEİ (PEDIATRIK): Product
bottom of page