top of page
image48.jpeg

Oticon Streamer PRO 1.3A

Oticon Streamer, uyumlu Oticon işitme cihazları için bağlantı arayüzü olarak kullanılmaktadır. Televizyon, cep telefonu, müzik çalar gibi bilgi, eğlence ve iletişim kaynaklarına kablosuz olarak bağlanabilmenize olanak sağlayan modern bir bluetooth çözümüdür.

Streamer, ConnectLine sisteminin günlük kullanımında son derece önemli ve etkili bir yere sahiptir. AutoConnect - otomatik bağlantı ve AutoPriority - otomatik öncelik özellikleri sayesinde dilediğiniz ses kaynağına sadece tek bir dokunuş ile geçebilirsiniz.

Duyduklarınızı anlamada hissedilir konfor

Streamer gerçek zamanlı sinyal gönderimi için dijital EarStream teknolojisini kullanır. Ortaya çıkan fayda 10 kHz'e kadar bozulmamış, kristal berraklığında ses sinyalidir. İşitme cihazlarınıza tüm yan etkilerden uzak olarak gönderilen kristal berraklığında ses sinyali, konuşmaları anlamanızı son derece iyileştirir.

Tamamen entegre sistem

ConnectLine sisteminde, Streamer bağlı tüm ConnectLine aygıtlarını tanımlar ve ihtiyaç duyulduğu anda işitme kaybınıza en uygun ses şiddetinde, ses sinyalinin aktarılmasını garanti eder. Streamer, kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmaksızın, uygun programa geçer ve dinleme konforunuzu bozmaz.

Kişisel kablosuz kulaklıklarınız

Bir çift işitme cihazı Streamer ile eşleştirildiğinde, ses sinyali güvenle ve doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirilir. Böylelikle işitme cihazlarınız, işitme kaybınıza göre şekillendirilmiş, kablosuz kulaklıklara dönüştürülür. Streamer aynı zamanda tek bir işitme cihazı ile birlikte de kullanılabilir.

Kolay kullanım

Otomatik bağlantı özelliği, tüm ConnectLine ürünleri ve cep telefonları ile her zaman bağlantıda olunacağını ve her an kullanıma hazır olunduğunu garanti eder. Connect - bağlan tuşuna sadece bir kere dokunmanız yeterlidir. Bundan sonra tüm uygulamaları Streamer ile tek bir dokunuş ile kumanda edebilirsiniz.

AutoPriority - otomatik öncelik sayesinde aynı anda 4 kablosuz ürün Streamer ile sürekli bağlantıda kalabilir. Sinyal aktarımı için kullanılmadığı zamanlarda Streamer, işitme cihazlarınız için uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Streamer ile işitme cihazlarınızın ses şiddetini ve program değişikliklerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth teknolojisi

Streamer, ConnectLine ürünleri ve diğer Bluetooth protokolleri ile kablosuz bağlantı için yerleşik Bluetooth teknolojisine sahiptir. Bluetooth, cep telefonları için evrensel olarak kullanılan bir standarttır ve 10 metrelik bir alana kadar veri aktarımını destekler.

Streamer, kişisel tercihlerinize uygun olarak beyaz ya da siyah renkli olarak seçilebilir. Streamer son derece modern bir görünüme sahiptir ve dışarıdan bakıldığında işitme cihazı aksesuarından çok, daha modern ve daha teknolojik bir aksesuara benzer.

Oticon Streamer PRO 1.3A: Product
bottom of page